09124225689
  
کفپوش ورزشی و چمن مصنوعی کفپوش ورزشی و چمن مصنوعی کفپوش ورزشی و چمن مصنوعی
آلوک تامین کننده چمن های مصنوعی و کفپوش های ورزشی و ضربه گیر های ایرانی و خارجی در سطح انبوه و با استاندارد های بین المللی و ارائه ضمانت نامه معتبر به همراه نصب با رعایت استاندارد های تعریف شده جهت ارائه توضیحات جامعتر با ما تماس بگیرید چمن های مصنوعی - کفپوش های ورزشی پلی یورتان - پی وی سی - فومدار و ... را با بهترین نرخ از ما بخواهید .

ر سال‌های اخیر به دلیل خواص کفپوش پارکی ساخته شده از لاستیک گرانولی در بسیاری از پارک و مجموعه‌های تفریحی از این نوع محصولات استفاده می‌شود. از مهم‌ترین ویژگی‌های این گونه از کف‌پوش‌ها می‌توان به طول عمر بالا، مقاومت در برابر شرایط محیطی و البته جلوگیری از آسیب در هنگام انجام ورزش‌های هوازی و یا بازی کودکان اشاره کرد. کفپوش پارکی لاستیکی تولید شده توسط ایران تاتامی برای جلوگیری از جمع شدن آب در هنگام بارندگی و یا شستشو در مکان سرباز دارای شیارهای مخصوصی در زیر خود هستند و به سادگی توسط چسب همه کاره به یکدیگر متصل شده و قابل نصب می‌باشند.

مشخصات کفپوش لاستیکی پارک

  1. مقاوم در برابر شکستگی و قابل انعطاف
  2. ضد سایش و دارای عمر طولانی
  3. قابل شستشو با آب و مواد شوینده
  4. رنگ بندی متنوع و قابل سفارشی سازی
  5. نصب آسان به وسیله چسب همه کاره و یا چسب مخصوص کف‌پوش
  6. دارای دانسیته (سختی) مناسب و ضربه گیری در پارک‌ها
  7. مقاوم در برابر آتش گرفتگی بر اثر منابع حرارتی کوچک مانند ته سیگار
  8. کاملاً غیر سمی با استفاده از مواد بهداشتی در فرآیند تولید کف پوش
کفپوش ورزشی و چمن مصنوعی کفپوش ورزشی و چمن مصنوعی کفپوش ورزشی و چمن مصنوعی چمن مصنوعی و کفپوش ورزشیکفپوش ورزشی و چمن مصنوعی کفپوش ورزشی و چمن مصنوعی کفپوش ورزشی و چمن مصنوعی