09124225689
  
کفپوش ورزشی و چمن مصنوعی کفپوش ورزشی و چمن مصنوعی کفپوش ورزشی و چمن مصنوعی
آلوک تامین کننده چمن های مصنوعی و کفپوش های ورزشی و ضربه گیر های ایرانی و خارجی در سطح انبوه و با استاندارد های بین المللی و ارائه ضمانت نامه معتبر به همراه نصب با رعایت استاندارد های تعریف شده جهت ارائه توضیحات جامعتر با ما تماس بگیرید چمن های مصنوعی - کفپوش های ورزشی پلی یورتان - پی وی سی - فومدار و ... را با بهترین نرخ از ما بخواهید .

با اختلاط پودر لاستیک گرانول شده ، بایندر و رنگ محصولی تولید می شود که به دلیل استفاده از ضایعات لاستیک رها شده در طبیعت هم به حفظ محیط زیست کمک می کند و هم اینکه از آسیب رساندن به کودکان در زمین های بازی و یا ورزشکاران در سالن های ورزشی جلوگیری می کند .

کفپوش گرانولی ، کفپوش پارکی مخصوص زمین بازی بچه ها جهت نصب در پارک ها، مدارس و مهدکودک ها جهت جلوگیری از آسیب دیدگی حین بازی می باشند . کفپوش های گرانولی  از بهترین گرانول از نظر جنس و اندازه و بایندر یا چسب پلی یورتانی با رنگ های با کیفیت مناسب با خواص مکانیکی بالا و مقاوم در مقابل ضربه، کاملاً انعطاف پذیر ، مقاوم در مقابل نور آفتاب و در رنگ های متنوع تولید می شود. این کفپوش های گرانولی یا کفپوش های پارکی مخصوص زمین بازی بچه ها در پارک ها، مدارس، مهدهای کودک و سالن باشگاه های ورزشی می باشد.

  در تصویر زیر دیده می شود کفپوش گرانولی تولید شده در پارفوسا تا چه حد دارای انعطاف می باشد. این ویژگی نشان دهنده ساخت علمی کفپوش می باشد که در نهایت بیانگر خواص بالا و عمر طولانی محصول است.

شایان ذکر است قیمت کفپوش گرانولی تولید شده نیز بسیار به صرفه می باشد.

کفپوش گرانولی و تولید کفپوش گرانولی تخصص ما می باشد. بهترین کفپوش های گرانولی تولید داخل را از ما بخواهید.

کفپوش گرانولی پارفوسا را می تون به عنوان کفپوش پارکی و همچنین کفپوش مخصوص سالن های ورزشی استفاده کرد.

کفپوش ورزشی و چمن مصنوعی کفپوش ورزشی و چمن مصنوعی کفپوش ورزشی و چمن مصنوعی چمن مصنوعی و کفپوش ورزشیکفپوش ورزشی و چمن مصنوعی کفپوش ورزشی و چمن مصنوعی کفپوش ورزشی و چمن مصنوعی